Ajo ka thënë se nuk ka plan që të shtyjë Myleene Klass dhe që do të bëjë dush në bikini,

Dhe Vanessa White ka mbajtur pjesërisht fjalët e saj, derisa të enjten ka publikuar imazhe seksi në bikini duke bërë dush në I’m A Celebrity,

Këngëtarja 28 vjeçarja ka treguar linjat seksi trupore, derisa shfaqet provokuese duke bërë dush