Ajo aktualisht është pjesë e jurisë dhe mentore në X Factor, përkrah Sharon Osbourne, Louis Walsh dhe Simon Cowell.

Mirëpo përderisa është duke shijuar një pushim, këngëtarja Nicole Scherzinger ka ndarë kohë për të vizituar një spital fëmijësh.

Ajo u takua me fëmijët në spitalin Great Ormond Street në Londër.

39 vjeçarja ishte përplot emocion përderisa befasoi fëmijët që janë duke luftuar me sëmundje të rënda, me qëllim që t’ju sjellë pak disponim në sezonin festiv.

Image