Neymar ka shpërthyer në lot gjatë konferencës së sotme për shtyp, pasi trajneri i Brazilit foli fjalë të mëdha për 25-vjeçarin.

Sulmuesi brazilian, që u transferua nga Barcelona te Paris Saint Germaini gjatë verës për 222 milionë euro, ka shpërthyer pas raportimeve se ka probleme me trajnerin, Unai Emery dhe sulmuesin Edinson Cavani.

Braziliani ka qenë temë kryesore në gjitha mediat botërore dhe pas mbrojtjes nga Tite, trajner i Brazilit, ish-sulmuesi i Barcelonës ka shpërthyer në lot për fjalët e mira të trajnerit.

https://www.youtube.com/watch?v=ZIBCX4qn6Og