Njëra prej vajzave më të përfolura të showbizit vendorë është edhe Kaltrina Lulaj

Kaltrina, e cila gjatë verës kishte treguar se ajo është duke pushuar me një sheik nëpër vendet ekzotike të Botës, gjë që është femra e parë shqiptare që e ka bërë këtë.

Por, tani bukuroshja pejane i është kthyer Kosovës dhe është parë sot me disa fotografi që ka postuar në Instastory.

Ama duket se ajo ka shtuar peshë.

M’u për këtë pejania ka mbulur pjesën e barkut me pallton e saj të gjatë, por jo edhe gjoksin e saj bombastik.