Tashmë është emër i njohur në diskografinë botërore muzikore.

Këngëtarja dhe tekstshkruesja shqiptare Bebe Rexha po vazhdon dita-ditës të ngjet shkallët e suksesit, ndërsa nuk kanë qenë të pakta hitet që ajo ka krijuar.

Përveç e talentuar këngëtarja në fjalë shquhet edhe për hiret e saj trupore, veçmas për të pasmet “bombastike”.

Derisa artistët në mbarë botën sot kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të Halloween-it, Bebe Rexha ka zgjedhur një mënyrë tjetër për ta ndarë këtë ditë me ndjekësit dhe fansat e saj.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka postuar një fotografi nga fëmijria ku shihet bashkë me vëllaun e saj. “Shpresoj që ke pasur një Halloween të mirë. Këtu jam në shkollën fillore bashkë me vëlluan tim, unë si Super Girl ndërsa ai si Batman”, ka shkruar Bebe.