Këtë të diele për nderë të festës së 28 Nëntorit, Ditës së Flamurit musafir të emisionit Kojshia Show ishin Bilbili muzikës popullore Shkurte Fejza dhe burri i saj Hajrushi bashk me folklorisitin Jetonin.

Ndër të tjerash moderatori Sadri Imeri në një rast futi një perikë në kokë dhe u bë si Shyhrete Behluli për ti folë Shkurtës, reagimi Shkurtës do ju çudit.

Për ta parë këtë ndiqeni emisionin më poshtë nga minuta e 28:20