Javën e kaluar, Hailey Baldwin mbushi 21 vjet.

Dhe të hënën, ajo publikoi një imazh në llogarinë e saj në Instagram, e veshur në bikini gjatë pushimit të saj në Miami,

21 vjeçarja ka treguar fizikun e saj të shkëlqyeshëm, duke vënë në pah të pasmet seksi dhe këmbët e gjata