Me afrimin e festave të fundvitit Rihanna ka suprizuar publikun dhe fansat e saj duke dhënë lajmin e lancimit të linjës së re të çorapeve.

Këngëtarja me famë botërore tashmë i është përkushtuar edhe fushës së modës e trendëve të saj dhe duket se është mjaft e zonja për këtë.

Fenty ka lancuar “Rihannaxstance”, çorape të modeleve të ndryshme ku kryesisht theksi është vënë tek detajet: të ngrohta, të rehatshme dhe me shumë stil.