Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora së fundi po qëndron në Afrikë.

Nga atje, ajo po sjell vazhdimisht fotografi të reja përmes të cilave tregon se po e shijon çdo moment në atë vend.

Madje, gjatë ditës së djeshme, ajo ka kaluar një aventurë të paharruar pasi kishte edhe ditëlindjen dhe çdo gjë i ishte organizuar në mënyrë të përkryer.

Një ditë pasi mbushi 27 vjet, Rita vjen me disa imazhe tejet joshëse, në të cilat shfaqet e veshur me bikini, në të cilat i gjithë fokusi ishte tek të pasmet e saj. “Veshja e ditëlindjes” ka shkruar këngëtarja mbi fotografi në të cilën mori pëlqime dhe komente pa mbarim nga ana e ndjekësve të saj.