Marina Fara është ndër personazhet më të komentuar në mediat rozë kohët e fundit, e njohur për protagonizmin e saj shpeshherë provokues ndaj publikut që e ndjek në rrjetet sociale.

Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara së fundmi ka publikuar një fotografi shumë tërheqëse ku shfaqet e veshur me një fustan të zi dhe me një të çfarë që shkon deri në kofshë, çka të bën të dyshosh se ajo nuk ka veshur të brendshme fare. Sigurisht shumë fansa kanë shprehur komentet e komplimentet për hijeshinë e format fizike të sajat.