Aktorja e bukur Margot Robbie ditëve të fundit është nën llupën e paparacëve.

Në fakt, në Hollywood është përhapur lajmi se ajo është në gjendje tjetër, ndërkohë që pritet edhe konfirmimi zyrtar.

Ndërsa aktorja hesht, “miqtë e saj të ngushtë” kanë zbuluar për media, se ajo është shtatzënë që tre muaj.

Për të thyer heshtjen, paparacët kanë përcjellë aktoren ditëve të fundit për të konfirmuar pohimet.

Margot u shfaq në aeroport në xhinse të thjeshta, me një kapelë blu dhe një shall portokalli rreth qafës.

Tash për tash nuk ka asnjë gjurmë nga stomaku i saj, dhe ajo me këtë rast nuk ishte e shoqëruar nga bashkëshorti Tom Akerli.