Këngëtarja amerikane Madonna ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi nudo, e cila shkaktoi reaksione të bujshme.

Diva e zhanrit pop ndërtoi karrierën duke iu falënderuar zërit fantastik dhe spoteve ekscentrike.

Ajo edhe sot mban frymën e saj dhe atë në moshën 59-vjeçare me sjelljen e saj shkakton reagime të shumta të publikut.

Edhe pse nuk e shohim shpesh në media, Madonna është shumë aktive në profilin e saj në Instagram ku publikon shumë foto private nga jeta e saj, transmeton KosovaPress.

Kësaj radhe ajo përcjellësve të saj në Instagram iu ka shpërndarë një foto nudo, e cila shumë shpejt mori botën.

Këngëtarja fsheh pjesët intime të trupit duke vendosur një çantë. Hapi i saj shokoi shumicën e komentuesve, të cilët e kritikuan për shkak të sjelljes së saj, duke thënë se nuk përkon me moshën, derisa të tjerët thanë se nga Madonna mund të pritet gjithçka.