Liberta Spahiu, është ndër moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar, teksa moderon njërin ndër emisionet më të pëlqyera për audiencën

Përveç aktivitetit të saj të pandalshëm, me punën që bën, Liberta nuk ngurron të shpeh aktivitetin e saj edhe në rrjete sociale , shkruan Kosovarja.

Madje, postimet e saja të njëpasnjëshme, shpesh dinë të jenë edhe të nxehta dhe provokuese, ani pse kur kritikohet, e ka të vështirë t’a pranoj se diçka e tillë qëndron.

Kësaj radhe, befason me postimin e bërë, bile kërkon përgjigjen tuaj në pyetjen e bërë. Më poshtë, ju sjellim imazhin e publikuar para pak çastesh nga moderatorja, e përcjell me pyetjen e çuditshme që ju adreson.

Po ju si mendon!