Një vajzë bionde është parë ditën e sotme teksa nget një motor “Harley Devidson” nëpër rrugët e kryeqytetit.

Një pamje e tillë është shumë e rrallë për Tiranën, ndërsa të shumtë kanë qenë njerëzit që shihnin me kureshtje. Ishte e pamundur të mos ktheje kokën për të parë vajzën me syze dhe kaçurrela, teksa ngiste gjithë vetëbesim motorin e famshëm.

Fotot janë realizuar nga “paparazzi” i “Opinion.al”, dhe pamjet janë ato të cilat shihni më poshtë: