Ne nuk e dimë se a është apo jo ajo e dashuruar

Por, në bazë të një thënie që Vildanja ka postuar në Instastory, duket se bukuroshja kosovare është e dashuruar.

“Ajo do të çaj dhe do ja dal, do ju urrej, pastaj do ju dashurojë përsëri. Por, një ditë ajo do të largohet dhe nuk do kthehet më”, ka postuar ajo këtë thënie në instagram.

Nuk dihet se kush e ka zhgënjyer bukuroshen kosovare, por duket se këtë ajo se ka përjetuar lehtë ashtu siç duket në shikim të parë