Ka kohë që është përfolur një lidhje e mundshme mes Young Zerkës dhe Ronela Hajatit.

Edhe pse asnjëherë nuk e kanë pranuar lidhjen, dyshja shihen shumë shpesh bashkë sidomos në koncerte.

Young Zerka dhe Ronela Hajati kanë qenë mbrëmë të ftuar në koncertin “Thank You USA”, ku performuan bashkë në skenë.

E një fotografi nga ajo performancë, Ronela e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale, duke i lënë mbishkrimin “Degjo se ashtu nje muhabet @youngzerka  [????] ”.

Por, komenti i Zerkës mbi këtë fotografi ishte epik, pasi ai i komentoi si një fans duke i shkruar “Sa bukur dy  [??] [??] [????] ”.

Image