Françeska Jace cilësohet një modele me linja trupore perfekte dhe me pamje të mrekullueshme. Këtë e kemi parë edhe në fotografitë të cilat modelja vazhdimisht i shpërndan në rrjetin social ‘Instagram’.

Ajo duket tejet seksi dhe mjaft tërheqëse. Por, në imazhet e fundit Françeska shfaqet pa grim, e cila duket krejtësisht ndryshe ngaqë kemi parë.

Padyshim që do ti befasojë edhe fansat me këtë pamje ‘irrituese’ , nëse e krahasojmë me imazhet më lartë. Kujtojmë se Françeska Jace që një kohë i është futur botës së modelingut dhe fotografisë.