Blogerja e njohur Armina Mevlani ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese në të cilën sapo ka dalë nga dushi.

Në foton e publikuar ajo duket më seksi se kurrë, ndërkohë që shfaqet me flokë të lagura dhe me peshqir.

Si gjithmonë ajo duket mjaft provokuese dhe në formë.