Kejvina  Kthella që në daljen e saj të parë tek ‘’Xing me Ermalin’’ mori vëmendje me paraqitjen  mjaft provokuese, ndërsa u shfaq në një kërcim pasionant me një prej balerinët e stafit, ku ra në sy për fustanin e kuq, të cilin u fol se e kishte veshur pa të brendshme. Shfaqja e saj në skenë u komentua shumë në portale, pasi e nxehu shumë atmosferën në spektakël dhe pas kësaj duket se Kejvina është gjithnjë protagoniste në mediat rozë.

Kejvina Kthella është duke realizuar një set fotografik. Në postimin e fundit ajo duket shumë ‘hot’ dhe nuk ka nguruar të zbulojë pak nga dekolteja e saj, duke nxitur edhe komentet e shumtë të fansave.