Velina e re e emisionit ‘Xing’ me Ermal Mamaqin është në qendër të medias rozë.

Fotot e saj provokuese gjithmonë bëjnë lajm. Kejvina Kthella është duke realizuar një set fotografit të gjithin në kujdesin e fotografit Endrit Mërtiri.

Ajo pozon mjaft profesionale dhe shumë ‘hot’ në publikimin më të fundit. Kejvina ka zbuluar me delikatesë pak nga dekolteja e saj.

Dita ditës bukuroshja më e re e TV Klan shfaqet më e rrafinuar.

Publikimet e saj në rrjetet sociale shoqërohen me komente mjaft pozitive dërguar nga fansat e saj.