Vajza sexy e këngëtarit shqiptar, Sabian ka surprizuar me postimin e saj të fundit.

Kejsi Meidini ka publikuar një foto në Insta Story ku ka treguar një unazë me diamant, nga ato tipiket që vajzat e sotme marrin kur lënë pas krave qeqarinë.

Krah fotos ajo nukak treguar ndonjë detaj më tepër për të zbuluar kush ja ka bërë këtë dhuratë. Ndërkohë kujtojmë se Kejsideri më tani nuk është përfolur për ndonjë lidhje dashurie të bërë zyrtare.

Biondia sexy është përkushtuar ndaj modelingut dhe tashmë është dhe pjesë e grupit të Noizyt, OTR