Sikur të mos mjaftonte Iva Aliko me transparencën e saj në kulm falë fustanit prej tyli që i tregonte pjesët intime të trupit seksi të saj si të ishte lakuriq, në studion e “Zonë e Lirë” të Arian Çanit ka mburritu edhe e ftuara e dytë, jo më pak bombastike.

Ajo ishte kërcimtarja e njohur Kallashi, specialiteti i të cilës është “twerk”-u me të pasmet gjigante, që e bëri edhe të famshme. Kallashi, emri i vërtetë i të cilës është Donjeta Kosumi, u shfaq e veshur me një fustan, ndërkohë që nuk kishte veshur sutjena, shkruan Syri

Këtë e deklaroi vetë Kallashi, por e konfirmoi edhe Iva, e cila ia hapi pjesnë e sipërme të fustanit. Kërkoi ta verifikonte edhe çani, i cili i beson vetëm syve të tij, por kallashi u tregua e turpshme, ndaj nuk pranoi që të kontrollohej nga moderatori i njohur.

Gjithsesi, kombinimi i këtyre dy vajzave me forma bombastike dhe gjysmë të zhveshura, krijoi jo pak skena të nxehta në studio, ku spikati momenti kur Kallashi i futi duart në gjoks Iva Alikos, duke dashur të kontrollojë nëse ajo i ka gjinjtë natyralë apo silikon. Një gjë e tillë ka ekzaltuar pa masë Çanin, i cili nuk i humb kurrë raste të tilla.