Ajo është duke pritur fëmijën e saj të tretë, me bashkëshortin e saj prej nëntë vitesh martesë.

Dhe Jessica Alba duket në cdo inc një nënë e ndezur, derisa u pa bashkë me bashkëshortin e saj Cash Warren në West Hollywood të dielën.

Aktorja mahnitëse 36 vjeqare kishte veshur një palë pantollona të rehatshëm dhe një triko të gjatë që mbulonte barkun e saj në rritje.