Pronari i ish televizionit A1, Velija Ramkovski pas 6 vitesh që vuajti dënimin në burg, ka vizituar objektin ku ishte e vendosur televizioni A1.

Por, pas 6 vitesh Ramkovski gjeti një objekt të shkatruar dhe nën rrënoja. Për më shumë shikojeni videon e mëposhtme.