Këtë javë të ftuar në emisionin “Kojshia show” janë, “Babloku” si dhe Top modelja Iva Aliko.

Nga provokimet e Iva Alikos, Plaku Nuk permbahet dote, ia “fut” doren live në emision.

Për ta pare reagimin shikone videon: