Ajo mirëpriti fëmijën e saj të parë, bijën Lea, gjatë muajit mars.

Dhe Irina Shayk është parë të martën pa vajzën e saj të vogël, derisa ishte nisur drejt palestrës në Los Angeles, shkruan Daily Mail

Modelja 31-vjeçare shfaqi bukurinë e saj natyrale, duke dal e pa grimosur, derisa përgatitej të djersitej.

Kujtojmë se bukuroshja ruse është në lidhje me aktorin e njohur hollivudian Bradley Cooper, me të cilin po duket se po kalon kohë të mrekullueshme.