Aktorja Kate Beckinsale po kalon një kohë të mirë dashurie me modelin 22-vjeçar Matt Rife, pavarësisht komentimeve negative të të tjerëve.

Bukuroshja 44-vjeçare është në lidhje me modelin që nga fillimi i vitit 2017.

Ata ishin ndarë për pak kohë në verë, por zgjodhën shumë shpejt problemet dhe vazhduan lidhjen emocionale.

Fotografitë e fundit të tyre që kanë bërë paparacitë në një qendër tregtare në Los Anxhelos tregojnë se çifti ka arritur të tejkalojë problemet.

Edhe pse aktorja me ish-partnerin Michael Sheen ka një vajzë, ajo kishte deklaruar më herët se familja e saj është në rend të parë, pasi lidhjen me aktorin shumica e dënojnë.

Si arsye e kësaj përmendet diferenca e madhe në moshë.