E ftuar pak kohë më parë në emisionin e pasdites në Tv Klan, “Rudina”, moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako tregoi se ndihej shumë e lumtur vetëm dhe me ish-bashkëshortin e saj ruante marrëdhënie të mira.

Këtë javë, ajo ishte e ftuar në emisionin Thumb të Aulonës dhe Fatmës e sigurisht, nuk mund të lihej pa u pyetur nëse është në një romancë të re apo jo.

Ama, përgjigja e Hygertës na ka stepur!
Ja si shprehet ajo: “Jo nuk jam gati për një lidhje të re. Sepse më mirë vetëm sesa e keqshoqëruar!”.
Intervistë e plotë të Hygerta Sakos e gjeni mëposhtë