Cholito Simeone, sulmuesi i Fiorentinës dhe njëkohësisht djali i trajnerit të Atleticos së Madridit Diego Pablo Simeone është thjeshtë e shkuara për Elisabetta Galimin.

Pas ndarjes me bomberin e skuadrës vjollcë, modelja bukuroshe me linja perfekte ka prezantuar në publik të dashurin e saj të ri i cili është shkrimtari i talentuar i “La Sfera di Glasbal”, Alessandro Lucino.