Gwyneth Paltrow ka postuar një fotografi të familjes së saj shumë moderne në Instagram!

Aktorja 45-vjeçare publikoi një foto ku shihet ish-bashkëshorti i saj Chris Martin dhe i fejuari i saj i tanishëm Brad Falchuk.

“Dreka e së dielës #modernfamily”, shkroi ajo nën foto.\Javën e kaluar, u raportuar se Brad dhe Gwyneth janë fejuar. Ndërkohë, thashethemet po vazhdojnë se Chris është duke u takuar me yllin e “Fifty Shades Freed” Dakota Johnson.