Ka rënë goli i parë në ndeshjen mes Liverpool dhe Chelsea që po zhvillohet në “Anfield” në kuadër të Premier Ligës.

Liverpool ka kaluar në epërsi pas shumë tentimesh në pjesë të dytë, me golin e Mohamed Salah, i cili shënoi në minutën e 65’, raporton Express.