Gjërat mes vajzave janë rregulluar pas disa muaj, pasi e zbuloi për lidhjen e Megan McKenna me ish të dashurin Pete Wicks.

Dhe gjërat mes asaj dhe Chloe Sims, derisa Megan ka thënë se nuk do të kthehet në The Only Way Is Essex por do të vazhdojë dëshirën e saj për të bërë muzikë, përcjell Bota sot.

Dyshja që kanë qenë në distancë prej kohësh, janë parë bashkë të enjten mbrëma në ITV gala në Londër, derisa Chloe ka marrë gjithë vëmendjen me pamjen e saj.

Bukuroshja bionde kishte veshur një fustan të zi të gjatë, derisa kishte ekspozuar gjoksin shpërthyes pa sytjena