Moderatorja Luana Vjollca vazhdon të bëjë për vete publikun.

Madje me format që ka bërë së fundmi është vështirë t’i rezistohet një bukurie të tillë.

Në një video që ka postuar në Instastory, teksa po bëhej gati për emision, Luana vjen provokative me veshjen dhe linjat superseksi.

Madje duket sikur gjoksi i saj bombastik është gati të shpërthejë.