Zayn Malik dhe e dashura e tij Gigi Hadid po festojnë dyvjetorin e lidhjes së tyre!

Modelja 22-vjeçare ndau një “Bomomerang” në “InstaStoryn” e Instagramit të saj.

“2 vjet me njeriun tim të preferuar”, e përshkroi Gigi videon ku ajo dhe Zayn shihen duke u puthur.