Reperi Getoar Selimi duket se nuk ngurron që të promovojë njerëzit e tij të afërt

Kështu ka bërë ai edhe sonte ku ka promovuar emisionin më të ri të moderatores Marina Vjollca.

E jo vetëm kaq!

Geti përpos që ka reklamuar Marinën ai nuk ka ngurruar që reklamë ti bëj edhe reperit që është në labelin e tij BabaStars, shkruan GazetaExpress.

Marina dhe Luana janë kryefjala e kohëve të fundit nëpër mediat pasi që të dyja kanë nisur nga dy spektakle përnjëherësh, Luana në Top Channel kurse Marina në TV Klan.

Nga ana tjetër edhe vet Geti është shumë i angazhuar kohëve të fundit.

Ai sapo ka realizuar një këngë të re, e njëjtë edhe Majk.

Por, kur është puna të promovimi i këtyre këngëve ai ka zgjedhur që të promovojë Marinën dhe kolegun e tij, Majk