Këngëtari i njohur shqiptar, Gena, dhe reperi Milot Hasangjekaj (apo siç njihet tashmë si Bigem) kanë në publikuar këngë e tyre më të re.

Titulli i kësaj kënge është ‘Gajle’. Teksti u shkrua nga vet këngëtarët, me ‘beat’ të Dorant Beats dhe miksim nga Edlir Begolli.

Klipi u xhirua në Turqi nga produksioni “Black Fish Entertainment”.“Gajle” është një këngë ritmike, e cila padyshim do të shndërrohet në hit.