Frankie Essex, edhe pse me mbipeshë ka treguar asetet e saj seksi

Kjo është hera e parë që bukuroshja del para publikut të saj për të treguar asetet e saj seksi, derisa ka qenë e veshur me buikine të zeza dhe është paraqitur në plazhin e Lanzarotes.

Pasi u bë humor me të në shtator, Frankie është kthyer përsëri për të treguar se sa eksi është ajo.

E figura e saj simpatike është parë në plazhin e Lanzarotes, ku Frankie shkëlqeu.

Bukuroshja është njëra prej atyre vajzve që nuk heq dorë nga të qenit më mbi peshë pavarësisht kritikave që ja bëjnë.

Ajo mendon se kështu është më seksi.