Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Watford – Manchester United

Watford dhe Manchester United kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për Premierligën angleze.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00