Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Suedisë e Italisë.

Suedia dhe Italia do të përballen nga ora 20:45, sfida e parë kjo e “play-off’it për Botërorin “Rusia 2018” ku dyja skuadrat do të japin gjithçka në fushë për të siguruar biletën