13 Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit e Malagas.
Real Madridi dhe Malaga do të përballen në “Santiago Bernabeu” nga ora 16:15, sfidë e vlefshme për xhiron e 13’të në La Liga.