Real Madrid viziton Tottenhamin sonte në Ligën e Kampionëve.

Tottenham dhe Real Madrid ndeshen sonte në Ligën e Kampionëve.

“Fox Sports” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Tottenham (3-4-2-1): Lloris; Alderweireld, Sanchez, Vertonghen; Aurier, Winks, Dier, Trippier; Eriksen, Son; Kane.

Real Madrid (4-3-1-2): Navas; Nacho, Varane, Ramos, Marcelo; Modric, Casemiro, Kroos; Isco; Benzema, Ronaldo.