Paris Saint-Germain dëshiron ta blejë Maroune Fellaini nga Manchester United në fund të këtij sezoni.

Le 10 Sport raporton se Unai Emery dëshiron ta gjejë zëvendësuesin e Thiago Mottas në mesfushë dhe belgu shihet si opsioni i përkryer shkaku i fizikut të tij, transmeton Express.

PSG mund të nënshkruajë më të me parametra zero, gjë që është më rëndësi pas blerjeve masive të Neymar dhe Kyliane Mbappe, të cilat kanë implikime të fair play financiar