Së fundmi ajo ka bërë një tjetër ndërhyrje kirurgjike, pas ndarjes nga i dashuri Jordan Clarke.

Dhe Chloe Goodman ishte e gatshme për tu argëtuar të mërkurën, pasi bëri që të gjithë të kthenin kokën për ta shikuar, derisa kishte dalë në mbrëmje në Essex,

24 vjeçarja mori gjithë vëmendjen në rrugë, e veshur në një fustan të kuq të shkurtër.

Ylli i Ex On The Beach kishte vënë në plan të parë gjoksin shpërthyes, pa sytjena