Ajo ka vite që është në lidhje me futbollistin tw Cagliarit në Seria A, Gregory van der Wiel, ndërsa janë një nga çiftit më të dashura dhe më të njohura në botë.

Rose së fundmi ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagra, ku e ka ekspozuar barkun e fryrë.

Shtatzënia duket se e ka zbukuruar akoma edhe më shumë atë.