Kur Demi Rose del pa jelek, atëherë çdo mashkull nuk mund ta shmang gjoksin e saj seksi

Këtë e ka bërë ajo derisa ka postuar në një veshje të zezë në formë të orës së rërës, derisa ka zënë vend menjëherë nëpër mediat më të njohura botërore rozë.

Bukuroshja ka treguar format e saj tepër seksi në të brendshme, derisa ka reklamuar për një firmë.

Fotot kanë dal të martën në mbrëmje sipas kohës amerikane dhe janë bërë për “Boomerang”, por janë pëlqyer shumë në Instagram nga fansat e saj.

Demi ka rreth 5.7 milion fansa në Instagram dhe vëmendja e tyre e komentet ishin për gjoksin gjigant të modeles.