Pas një pauze të gjatë ajo u kthye sërish në skenën muzikore vendore.

Bëhet fjalë për këngëtaren simpatike Dafina Rexhepi, e cila në fillim të karrierës së saj u bë emër i dashur për audiencën shqiptare, shkruan Indeksonline.

U përflit që shkak i distancimit nga industria muzikore ishte lidhja e saj, mirëpo vet Dafina nuk ka dhënë asnjëherë ndonjë përgjigje në lidhje me këtë. Ndërsa verën që lamë pas erdhi edhe me videoklipe.

Ndonëse nuk njihet aq për forma trupore, Dafina njihet për stil dhe klas. Këtë e dëshmoj edhe në fotografinë e fundit të postuar në rrjetin e saj social Instagram.

Por ajo që bie në sy është mënyrë e postimin të kësaj fotografie, të cilën e ka ndarë në tri pjesë.