Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është shumë aktive në rrjetet sociale.

Me foton dhe shkrimin e fundit në Instastory ajo ka habitur.

Në këtë foto, Çili shihet bashkë me kunatën e saj për të cilën ka disa fjalë, që jo gjithmonë u thuhen kunatave.

“Me kunatën me të bukur në botë” janë fjalët e këngëtares.