E mbani mend mamanë e Kumudit dhe Kusumit në serialin “Sarasvatiçandra”? Sot ajo do t’ju habisë me ndryshimin që ka pësuar në pamje. Edhe pse nuk kanë kaluar shumë kohë që nga seriali, aktorja Alpana Buch duket shumë ndryshe.

Më poshtë është foto më e re nga aktorja. Alpana Buch është një nga aktoret më të njohura në Indi e cila ka luajtur shumë filma e seriale ku më i famshmi është roli i “Gunialit”. Ajo është e martuar dhe ka një vajzë.