Aktorja Chloe Moretz mori mbështetje nga i dashuri i saj, Brooklyn Beckham, të enjten mbrëma.

Ata dolën në takim në New York, dhe u zunë nga fotoreporterët duke u puthur në trotuar gjatë një darke në një restorant në Chelsea.

Dalja e tyre erdhi pasi që filmi në të cilin luan Chloe “I Love You, Daddy” nuk do të realizohet pas supozimeve për sjellje të papërshtatshme seksuale kundër aktorit Louis C.K. që luan dhe po ashtu ka bërë skenarin dhe regjinë e këtij filmi.