Para disa ditësh aktorët e famshëm turq Burak Ozcevit dhe bashkëshortes së tij Fahriye Evcen zbuluan shtëpinë e re ku do të jetojnë.

Ata zgjodhën një vilë përrallore me 4 kate me kopsht të madh dhe me pishinë.

Megjithatë çifti i njohur kanë një hall.

Ata dëshirojnë një person që të mirëmbajë vilën e tyre luksoze.

Duket se ata e kanë të vështirë që të gjejnë një person të besueshëm pasi edhe pas intervistimit të 15 kandidatëve ende nuk kanë arritur të vendosin për një person që u përshtatet.

Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë gjatë muajit qershor.

Ata zhvilluan ceremoninë në vilën Sait Halim Paşa Yalısı të Stambollit, ndërsa të pranishëm patën shumë të famshëm në Turqi